logo

Concoursresultaten

18-11-1978   Zaandam        
Jaap Jongejan   Blackfriars E. Cundel 149 - Fanfare Ouverture Herman Strategier 140,5   289,5 1e prijs  
             
16-6-1979   Neede        
Jaap Jongejan   Orestes Ouverture Dramatique   Alfred Mahy 155 - Quo Vadis Rimmer Mellema 147,5   302,5 1e prijs  
             
Topconcours:            
12-4-1980   Eindhoven        
Jaap Jongejan   Orion Bantock   151,5 1e prijs+6e plaats
             
22-11-1980   Zaandam        
Jaap Jongejan   Divertimento Marcel Poot 147 - Variations in dansvorm Marcel Poot 142   289 1e prijs  
             
31-10-1981   Middelburg        
Jaap Jongejan   Suite in B flat G Jacob 148,5 - Introductie, Elegie en Capriccio M Boekel   147,5   296 1e prijs  
             
20-11-1982   Zaandam        
Jaap Jongejan   Jeu de Cuivre Henk van Lijnschoten 148,5 - The Moor of Venice William   Alwyn 144   294,5 1e prijs  
             
5-11-1983   Hoek van Holland        
Jaap Jongejan   Binche Paul Gibson J Blangenois 157 - Sunset Rhapsody E Ball 153   310 1e prijs+wimpel
             
16-11-1985   Bussum        
Arie Stolk   Epaminondas G de Roeck 140,5 -Second Suite for Brassband G Jacob 135,5   275,5 2e prijs  
             
25-10-1986   Middelburg        
Arie Stolk   Prometheus Ontboeid Sir Granville Bantock 155 - Jodrell Bank P Yorke arr   J Ham 157   312 1e prijs+wimpel
             
Topconcours:            
21-3-1987   Arnhem        
Arie Stolk   Images d'Été Jos Moerenhout   152,5 1e prijs+5e plaats
             
12-11-1988   Beuningen        
Arie Stolk   The Land Of The Long White Cloud Ph Sparke 163,5 - Rhapsody in Brass D Goffin 162,5   326 1e prijs+wimpel+onderscheiding
             
Topconcours:            
11-3-1989   Arnhem        
Arie Stolk   Three Motions Meindert Boekel    154 1e prijs+4e plaats
             
27-10-1990   Beuningen        
Arie Stolk   Aragorn Hardy Mertens 162 - Poème Symphonique Rob Goorhuis 165,5   327,5 1e   prijs+wimpel+onderscheiding
             
Topconcours:            
16-3-1991   Arnhem        
Arie Stolk   Concertsuite voor fanfare   155,5 1e prijs+4e plaats
             
14-11-1992   Beuningen        
Arie Stolk   Amazonia Jan van der Roost 169 - Fusions H Blake arr J Conjaerts   160,5   329,5 1e prijs   +wimpel+onderscheiding
             
Topconcours:            
13-3-1993   Arnhem        
Arie Stolk   Variations Symphonique Paul Gilson   154,5 1e prijs+4e plaats
             
19-11-1994   Veldhoven        
Arie Stolk   Yodrell Bank P York 157,5 - Firestorm Bulla 158   315,5 1e prijs+wimpel
             
4-11-1995   Veenendaal        
Arie Stolk   Esquisse Triomphale opus 161 G Boedijn 164 - The Saba Adventure J van   Dijk 164,5   328,5 1e   prijs+wimpel+onderscheiding
          EREDIPLOMA
Topconcours:            
16-3-1996   Arnhem        
Arie Stolk   Avalon Jan van der Roost   163 1e   prijs+onderscheiding+3e plaats
             
26-10-1996   Middelburg        
Arie Stolk    Poème Symphonique R Goorhuis 169 - Avalon J van der Roost 167   336 1e prijs+   wimpel+onderscheiding
             
25-10-1997   Middelburg        
Arie Stolk   Endeavour Ph Sparhe arr H Breuls 153,5- Tombstone Arizona G Wood 152,5   306 1e prijs+wimpel
             
Topconcours:            
14-3-1998   Arnhem        
Arie Stolk   Triptiek voor fanfare Louis Toebosch   41,81 1e prijs+4e plaats
             
23-10-1999   Veenendaal        
Arie Stolk   Diversion on a Bass Theme Lloyd 88 Fright'ning White 92,5   90,17 1e   prijs+wimpel+onderscheiding
          EREDIPLOMA
Topconcours:            
11-3-2000   Arnhem        
Arie Stolk   Fright'ning White Rob Goorhuis   87,67 1e prijs+2e plaats
             
24-11-2001   Eibergen        
Joop Nijholt   Deux pieces J van den Booren 85,25   - Composition VIII 88,8   86,88 1e prijs+wimpel
             
30-11-2002   Zaandam        
Joop Nijholt   Main Street E Ball arr G Mol 89 - Abysses Fr Cesarini 91    90,00 1e   prijs+wimpel+onderscheiding
             
Topconcours:            
24-5-2003   Arnhem        
Joop Nijholt   Abysses F Cesarini   92,50 1e prijs+ onderscheiding
          KAMPIOEN  
28-5-2005   Middelburg        
Joop Nijholt   Egmont Bert Appermont 88,5 - Tales from the Fens Leon Vliex 87,17    87,84 1e prijs+wimpel
             
17-11-2007   Enschede        
Joop Nijholt   Aurora E Swiggers 85,17 - Niflheim W Lenaerts 85,3    85,25 1e prijs+wimpel
             
5-11-2011   Terneuzen        
Albert-John Vervorst   Bellum et Pax Stijn Roels 89,67 - Excalibur Jan van der Roost 90,33    90,00 1e prijs+wimpel+onderscheiding
             
30-11-2013   Enschede        
Albert-John Vervorst   Grijsoord Jan Bosveld 92,00 - Amazonia Jan van der Roost 88,00   90,00 1e prijs+wimpel+onderscheiding
           
14-11-2015   Zaandam      
Albert-John Vervorst   Ostinati Jan van der Roost 87,67 - Migyur Eric Swiggers 87,00   87,34 1e prijs
           
17-11-2018   Zutphen      
Erik Rozendom   Glimpses of a Life Harrie Janssen 86,83 -  Heaven on Earth Maurice Hamers 83,67   85,25 1e prijs